контрольну роботу з світової літератури 10 клас

контрольну роботу з світової літератури 10 клас

Зарубіжна література 10 клас. Рівень стандарт і академічний рівень. Технічний редактор О Лєбєдєва Комп’ютерне верстання Є Островський.  6. Шекспір.

Гамлет — вічний образ світової літератури. Трагічний фінал п’єси «Гамлет». 7 Контрольна робота № 1. Література Середньовіччя та доби Відродження. Творчість Данте,. Шекспіра. 8 Й Ґете.

Конспекти уроків світової літератури, календарне планування, уривки удожніх текстів, схеми, таблиці, методичні коментарі — Усі уроки світової літератури 10 клас — уроків світової літератури, календарне планування, уривки удожніх текстів, схеми, таблиці, методичні коментарі.  (КР) Контрольна робота з теми «Роман ранньомодерністської доби». 4. ПІДСУМОК. УРОК № 69. Академічний рівень «Світова література.

10-11 класи». Програма для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Суспільно-гуманітарний, художньо-естетичний, філологічний, спортивний напрями.  Підручники: Ковбасенко Ю.І. Світова література. Підр.для 10 кл.(академічний рівень, профільний рівень). -.: Грамота, 2010. Ковбасенко Ю.І. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту.

— Видавництво:.: Грамота, 2010. Наливайко.С., Шахова,.О. Волощук Є.В. та ін. Світова література: підручник для 10 класу (академічний, профільний рівень). –.: Генеза, 2010.  Профільний рівень. Контрольні роботи у формі: 2 22 2 3 333. К.р. 10 кл.

за оповіданнями Чехова.Пр. «Анна Кареніна» Толстой Л.М.  Розвиток творчої особистості на уроках зарубіжної літератури. Розвиток творчої особистості учня шляхом інтеграції у світову літературу музичного та образотворчого мистецтва. Керівництво самоосвітою учнів у процесі вивчення світової літератури. Вчитель — скульптор духовного світу. Развитие личности учащихся путем интеграции в литературу изобр. и муз. искусства. Форум » Общие интересы » Образование/учеба » Контрольна робота зі світової літератури 10 клас (поезія). Контрольна робота зі світової літератури 10 клас (поезія). Troller. Дата добавления :16.05.2015, 12:59.  1) Як називається збірка.Вітмана а) «Квіти зла» б) » Листя трави» в) » Пісня про себе» 2) Кому присвячений вірш » О, капітане!» а) Рузвельту б) Гамільтону в) Лінкольну 3) Демократію в одному зі своїх віршів Вітмен називаю: а) мати б) дружина в) кохана 4) «Найперше — музика у слові!» — ці рядки взяті з : а) «Осіння пісня» б) » Голосівки» в) «Поетичне мистецтво» 5) Що означає.

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА. 10 КЛАС Зошит для поточного та тематичного оцінювання. Посібник для загальноосвітніх навчальних закладів. Редактор О Криворучко Технічний редактор Л.

І. Аленіна.  Виконуємо контрольні роботи і принагідно тренуємося складати тести. Вам буде цікаво виконувати завдання, адже ми намагалися робити їх у формі популярних у світі інтелектуальних розваг  Шедевр світової літератури «Божественна комедія» Данте написано в А ХV ст. Б ХІV ст. В ХVІ ст. Г ХVІІ ст.

2. Виберіть одну правильну відповідь. За жанром «Божественна комедія» — це А збірка ліричних поезій Б збірка оповідань В збірка пісень Г філософсько-фантастична поема. четвер, 18 травня 2017 р. Підсумкова контрольна робота 10 клас. 10 клас. І варіант Завдання 1-12-(0,5 бали). 1. Прізвище Гобсек в перекладі означає  ІУкажіть, про що мріяв Жюльєн в юності  Калейдоскоп идей. Готуємо вдома або… Блог вчителя світової літератури Дульдієр Т.В. Ілюстрації до оповідання.П.Чехова «Скрипка Ротшильда». Світ літератури — Головна сторінка. Вітаю! Про мене. Контрольна робота. “Із літератури реалізму”. Різнорівневі завдання. Дана контрольна робота розроблена для 10-го класу, згідно програми МОН за рівнем стандарту.

1 год. на тиждень. ПІБ : Середа Лариса Олександрівна.

Посада : вчитель зарубіжної літератури.

Місце роботи : Малотокмачанська ЗОШ. Завантажити матеріал: — «Із літератури реалізму». Закрити. Хвилинка реклами. Класні куточки: 512 грн. Завантаження файлу почнеться через. Cекунд. Завантажити файл. 5 5 (1). Сподобалося? Поділіться з друзями! Або збережіть для 56 (КР) Контрольна робота з теми «Традиції та новаторські зрушення в поезії на межі.

XIX–XX століть». 11 3. Роман ранньомодерністської доби.  них рисах етапи розвитку світової літератури, її найцінніші над-бання. У попередніх класах ми ознайомилися з літературою від її витоків до І половини XIХ ст., розглянули її тематичне, жанрове та стильове розмаїття. ŠŠ Як ви вважаєте, що об’єднує письменників різних епох і наро-дів, їх твори? (Людина, її уявлення про світ і про саму себе; читач) Розвиток стилів і напрямів у літературі важко обмежити в часі. Зошит для контрольного оцінювання із зарубіжної літератури (10 клас) укладено відповідно до навчальної програми із зарубіжної літератури та з урахуванням інноваційних підходів Нової української школи. Під час підготовки завдань і навчальних матеріалів автори врахували вікові особливості сучасних учнів.Навчальний зошит призначений для проведення контрольного оцінювання учнів із зарубіжної літератури. Контрольні роботи містять тести й завдання різних типів складності.

Навчальне видання.  Наведіть приклади світових літературних одіссей. 8. Створити буктрейлер за епічною поемою Гомера «Одіссея».

9. Напишіть фанфік за епічною поемою Гомера «Одіссея». Завантажити шкільні підручники з світової літератури для 10 класу онлайн!

GDZ4YOU — з нами вчитись дійсно легко, відчуй це!  Розглянете загальну характеристика розвитку культури та літератури XIX ст., реалізм як напрям у світовій літературі, розквіт реалістичної літератури, його зв’язок із розвитком природничих наук, а також роль художньої літератури у культурному та суспільному житті ХІХ ст. Читати твори російських авторів мовою оригіналу ви зможете з допомогою підручників з російської мови для 10 класу на ресурсі GDZ4YOU. Або збережіть для Підсумкова контрольна робота. ВАРІАНТ Карпатськими Ромео i Джульєттою називають героїв твору.  Наведіть із вивчених у 10 класі літературних творів і власних спостережень приклади байдужості, громадянської пасивності, злочинного ставлення до власної особистості, до навколишнього світу. Знайдіть також і позитивні приклади. Стає очевидним той факт, що проблема байдужості на сьогодні є надзвичайно важливою. Блог вчителя світової літератури. суббота, 12 марта 2016 г. Контрольна робота за творчістю Л.М. Толстого. Творчість Л.М. І в аріант. Біологія.

Всесвітня історія.  Написання контрольної роботи (виконуються всі завдання). Варіант I. Початковий та середній рівні.  Найвидатніші здобутки світової літератури ХІХ ст. (доби реалізму та раннього модернізму). Найвидатніші здобутки світової літератури ХVII і XVIII ст., а також ХІХ ст. (доби романтизму). Аналізування вияву новітніх течій у західноєвропейській поезії кінця ХІХ — початку ХХ ст. Всього коментарів: 0. Тест передбачає перевірку знань учнів старших класів, усіх зацікавлених щодо теми «Поезія раннього модернізму». Инструкция к тесту. Завдання 1–18 мають по три варіанти відповіді, серед яких ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ. У завданнях 19–20 до кожного з трьох рядків інформації зліва доберіть один правильний, на Вашу думку, варіант з правої колонки.

Тест-контроль.Фізика + лабораторні роботи. +безкоштовно календарне планування. 40.00 грн. Тест-контроль 30.00 грн.  Невід’ємною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі — зорієнтуватися в завданнях тестового характеру. До зошита додається «Календарно-тематичне планування» з предмету, яке розміщено на сайті видавництва в розділі «Методична підтримка»: vesna-books.com.ua/download/. 10-11 класи. Профільний рівень. 10 КЛАС. · На навчальний рік – 105 год. · На тиждень – 3 год.  · На контрольні домашні твори – 2 год.

· На роботи з розвитку мовлення – 6 год.

· На уроки позакласного читання – 4 год. · Резервний час (10%) – 10 год. К-ть год. 2.  1 Найвидатніші здобутки світової літератури Учень (учениця): ХVII і ХVIIІ століть, а також ХІХ століття називає та дає загальну характеристику найвидатніших явищ світової літератури цих. (доба романтизму). епох (див. програму 9 класу), їхні характерні ознаки і висловлює судження про них. ТЛ Дає визначення зазначених у програмі понять. 1 Найвидатніші здобутки світової літератури Учень (учениця) Назва: Розробки уроків світової літератури 10 клас (Академічний рівень) Автор: Паращич Видавництво: Основа Рік видання: 2010 Кількість сторінок: 320 Розмір файлу: 2.1 Mb. Формат файлу.pdf. Мова: українська.  Урок № 15. Контрольна робота з теми «Французька література ХІХ століття» 76.

Урок № 16. Ч. Діккенс. Життєвий і творчий шлях письменника. Творчість Діккенса як одна з вершин англійської літератури; реалістичні та романтичні тенденції у його прозі. Місце роману «Пригоди Олівера Твіста» у творчій спадщині письменника 7Урок № 17.

29.10.2014, 23:33. загрузка «Злет людського духу в літературі доби Відродження». (Ф. Петрарка, Дж. Боккаччо, М. Сервантес). Мета: перевірити рівень засвоєння учнями знань із теми, уміння орієнтуватися у вивченому.  Зарубіжна література. 8 клас.

Ком-плексний зошит для контролю знань.— Х.: Вид-во «Ранок». 20Який період в історії світової культури називають добою Відродження?  Наведіть приклади цих образів у світовій. літературі. (Вічний образ — це образ, в якому з надзвичайною глибиною узагальнення відображено вічні риси людської природи, що визначають характерні по-чуття, думки, пошуки, конфлікти, які постійно повторюються в історії людства. Зарубіжна література 10-12 класи. Природничо-математичний, технологічний напрями. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА.  На контрольні роботи – 3 год. На роботи з розвитку мовлення – 2 год. На уроки позакласного читання – Резервний час – 2 год.  Увиразнення досвіду особистості, духовно знівеченої Першої світовою війною, у творах письменників «літератури втраченої генерації» (Е.Хемінгуея, Е.М.Ремарка, Р.Олдінгтона). Розвиток антиутопії, його визначальні ознаки та найяскравіші представники (Є.Замятін, О.Хакслі, Дж.Орвелл,.Чапек). Усі уроки української літератури 10 клас ІI семестр Профіль — українська філологія — 2018 — містить конспекти всіх уроків української літератури профільного рівня (профіль — українська філологія) для ІI семестру 10 класу — Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, тематичного оцінювання. Запропоновані розробки містять елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик Доведіть, що Гамлет — «вічний образ» світової літератури.

У чому відбивається позиція Данте як гуманіста у творі «Божественна комедія»? 2-й варіант.  Підготувати повідомлення про життя та творчість Й Контрольна робота Література Середньовіччя та Доби Відродження.

Шекспіра, зарубіжна література. Повернутися на сторінку Зарубіжна література. Підручник з Зарубіжної літератури (рівень стандарту). Кадоб’янська — Нова програма. Прочитати опис. У статтях підручника розглядаються класичні твори художньої літератури доби Античності, Середньовіччя, Відродження, Нового часу, сучасної літератури. Як ви вже знаєте, у художніх творах письменники розкривають актуальні теми, порушують злободенні проблеми. Їхнє критичне осмислення допоможе вам визначитися з тими орієнтирами, які важливі для гармонійного життя в сучасному суспільстві. Книжка побудована таким чином, що кожен розділ складається з параграфів, присвячених програмовим художні Світова література 10 клас знайомить учнів з періодом розквіту реалізму в світовій літературі, а також з такими течіями, як натуралізм, імпресіонізм та символізм.

Конспекти уроків, реферати, презентації, кросворди, практикуми, лабораторні, кейси та багато інших цікавих матеріалів зі світової літератури – це все ти знайдеш лише на Гіпермаркеті Знань ! Гіпермаркет знань>>Зарубіжна література>>Зарубіжна література 10 клас.  Бажаєте виграти сучасний ноутбук для роботи та навчання? Допоможіть нам стати краще — дайте відповіді на кілька питань та ставайте учасником розіграшу гаджета!

Серед інших призів — е-книга «Освітній вибух».Співаковського або -50% для продовження річної передплати на кейс-уроки.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

якз дрища стати качко за инеділю у сільських умовах

творы беларускіх пісьменнікаў пра сапраўднае сяброўства 3 клас чытаць гэта якія водзывы

плейлисты m3u