презентація по рідній мові 4 клас

презентація по рідній мові 4 клас

Методична розробка «Узагальнення знань і вмінь учнів із розділу «Речення» Українська мова. 4 клас.

20. Всі права на розміщені матеріали належать авторам. рідна мова. Готовые презентации в PowerPoint для детей,учащихся школ и вузов, а также для учителей и преподавателей доступны для скачивания. Все презентации разделены на категории для удобства поиска и навигации.  Мова -це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у своїх піснях і у своїй культурі. Рідна мова — це мова батька, мова мами, це мова народу, рідна мова — це мова серця.

Мова -це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Назва: Розробки уроків рідної мови 4 клас Автор: Курганська Видавництво: Основа Рік видання: 2006 Кількість сторінок: 192 Формат файлу.pdf Розмір файлу: 0.58 Mb Мова: українська. Посібник містить конспекти уроків рідної мови у 4 класі за підручником М Вашуленка, складені відповідно до чинної Програми та оновленого Державного стандарту.  Зміст українською мовою. Урок 1. Тема. Державний Гімн України. Мова — жива скарбниця історії народу 3. Урок 2. Збагачення мови новими словами 5. Урок 3. Українська мова. Спорідненість її з іншими мовами 6. Урок 4. Усне й писемне мовлення 8.

Я надiслала урок»Мова рiдна, слово рiдне» та сплатила сертифiкат17.04.18 Коли надiйде сертифiкат? palama написав 19.04.2018 в 17:47 Написати листа. У кого можна придбати авторські шаблони презентацій? Вікторія1111 написав 16.04.2018 в 20:05 Написати листа. Доброго вечора.  Хочу ще 2 сертифікати до презентації з природознавства 3 клас та розробку конспекта з виховного заходу «свято жінки». Для додавання необхідна авторизація.

Останні коментарі. Узагальнення вивченого про іменник. Як завантажити урок і презентацію? Календарне планування І семестр 3 клас (усі предмети). Презентації. Урок можна провести використовуючи сучасні можливості, які надають — між іншими — інформаційні технології. Серед них також презентації. У даному розділі поміщаємо деякі, надіючись, що стануть Вам у пригоді.

Урок на якому вчитель використовує різні форми роботи з учнями, безсумінвно може стати цікавішим і більш атракційним. Презентацію можна використати для ознайомлення учнів з унікальністю рослинного світу України. Проект-презентація дає можливість продовжити дослідницьку роботу, доповнивши іншими цікавинками з світу природи, власними спостереженнями дітей. Презентації Переглядів: 934 Завантажень: 4 Додав: Ірис Дата: 04.01.2017 Коментарі (0). Конспект уроку:»Повторення вивченого про прикметник як частину мови. Повторення вивченого за рік. Презентація уроку. Страницы в категории «Українська мова Презентація уроку». Эта категория содержит только одну страницу. У. Українська мова Источник — «edufuture.biz/index.php?title=Категория:Українська_мова_4_клас._Повторення_вивченого_за_рік._Презентація_уроку». Категория: Українська мова Дистанційне навчання, українська мова 4 клас, урок розвитку зв’язного мрвлення, стислий переказ,.Сухомлинський 7:31. Українська мова 2 клас Урок розвитку мовлення Складання записки, SMS. Школа 99. Aufrufe 5 Tsd.Vor 5 Monate.  урок рідної мови для учнів 4-Б класу Черінвецької ЗОШ І- ІІІ ступенів №3 (учитель Сафроній Ліана Михайлівна). 2:55. Українська мова Переглядів: 883 Завантажень: 190 Додав: Оксана_Провозьон Дата: 13 Березня 2016 Коментарі (0). Портрет Котигорошка (поетапне малювання). Презентація з образотворчого мистецтва. презентація про рідну мову. Відео-презентація до дня рідної мови 21 лютого. 4 yıl önce. Відео-презентація додгя рідної мови. Відео-презентація альбому «В обіймах колискових». ІВАНКА ЧЕРВІНСЬКА & Gypsy Lyre. Aylar önce. Любов до рідної мови не виникає зненацька,вона зростає разом із Міжнародний день рідної мови. 7 yıl önce.

Рідна мова — духовний скарб нації. Відео-презентація позакласного заходу до Міжнародного дня рідної мови. Рідна мово!  Слайд шоу про рідну мову під пісню у виконанні Павла Дворського.

Можна використовувати для виховної години.

Презентація дитячої книги «Секрети вітру». Категория: Українська мова ТЕМА: Закріплення вивченого про іменник МЕТА: повторити і поглибити знання учнів про загальне значення і граматичні ознаки іменника. Формувати самоосвітні компетентності визначення відмінків іменників, активізувати словниковий запас учнів, вміння працювати в групі. Розвивати вміння аналізувати пізнавальну інформацію, зв’язне мовлення.

Ознайомити учнів з фрагментами життєвого і творчого шляху видатної української художниці Катерини Василівни Білокур. Виховувати почуття поваги до творців прекрасного. Вчити цінувати красу природи та власне здоров’я. 3. Загальне значення дієсловаДієслово – це самостійначастина мови, яка вказує надію предмета та його стан івідповідає на питання : щоробить? що зробить?Думати — мислити, міркувати,гадати. (Дієслова-синоніми). 4. МОРФОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ ДІЄСЛОВА ПОСТІЙНІ : змінні :• вид (доконаний, • спосіб (дійсний, недоконаний) умовний,• дієвідміни (І, ІІ) наказовий)• перехідність, • час неперехідність. • число • особа • рід.  презентація досвіду роботи вчителя основ здоров’я зеленоярської загальноосвіт Виктор Чёмов. урок з музики 4 клас за темою музика мого народу. Виктор Чёмов. развитие творческих способностей учащихся в процессе изучения музыкального ис Відеоурок-презентація для учнів 9 класу з української літератури про життя та творчість Миколи Гоголя та історична повість Тарас Бульба. 0. Вікторина до Дня Збройних сил України.  Презентація для учнів 9 класу до уроку з української літератури на тему: Види родинно-побутових пісень. Микола Вінграновський.  Вітаю! Ви завітали на персональний сайт учителя української мови та літератури КЗО «СЗШ №85» м. Дніпра. На сторінках цього блогу публікуються результати моєї роботи як учителя, власні конспекти уроків і виховних заходів та презентації, інтерактивні вправи та статті. Сподіваюсь вони стануть у пригоді моїм колегам, батькам учнів та самим школярам. See more ideas about рідна мова, мова, початкова освіта.  Презентація « Правила класу» НУШ. Щоб шкільне життя було цікавим і, головне, безпечним, обов’язково треба дотримуватися правил, які першокласники розробляють разом із своїм учителем. Вчитель спільно з дітьми розробляє правила. Потім можна заримувати їх. Важливо час від часу переглядати правила, створювати нові. Абетка. Письмо Освіта Зроби Сам. Презентация: Українська мова 4 клас Тема : Займенник як частина мови.

Особові. ✅ Посмотрите онлайн или скачайте быстро в формате PowerPoint. ➤Найдите презентации похожие на «Українська мова 4 клас Тема : Займенник як частина мови. Особові».  Продзвенів для нас дзвінок, Починаємо урок. Попрацюємо старанно, Щоб почути у кінці, Що у нашім дружнім класі Діти просто молодці!

Изображение слайда. Слайд 3: Девіз уроку. Хороші друзі в мене є, І ми – одна сім ’ я. Ми завжди думаєм одне – І ти, і він, і я. Нам любе сонце й тихий гай, Долини і поля. Ми дуже любим рідний край – І ти, і він, і я ! Слайд Загадка: є добрий друг в іменника, числівника й прикметника. Дієслово. Завантажити презентацію. Презентація по слайдам: Слайд 1. Слайд 2.  Лелеки видивлялися з високості за рідними гніздами чи не знесла їх зимова заметіль хто знаходив, тихо опускався на стріхи чи тополі птахи витягували довгі шиї і радісно клекотали вони дякували пташиним богам за те, що зберегли їм рідну домівку що не дали зів’янути крилам над безкраїм чужим морем. Слайд 1Водойми України. Урок природознавства. Мета: сформувати поняття про водойми  Автор презентації Лисицька Галина Іванівна, вчитель початкових класів Павлівської загальноосвітньої школи 1-2 ступенів Богодухівської районної ради Харківської області. У презентації використано ресурси мережі Інтернет. Окружающий мир — еще материалы к урокам: Презентация проекта по окружающему миру «Экономика родного края» 3 класс.

№01 — Правила поведінки в комп’ютерному класі. Цілі: навчальна: познайомити учнів з правилами поведінки у кабінеті інформатики; повторити основні прийоми роботи з комп’ютерами; розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей, сприяти всебічному розвитку; виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики. Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь. №02 — Електронні карти та віртуальні подорожі. Презентация, доклад на тему Презентація до уроку української мови Поняття про прислівник як частину мови (4 клас). Презентація до уроку української мови Поняття про прислівник як частину мови (4 клас), предмет презентации: Детские презентации. Этот материал в формате pptx (PowerPoint) содержит 19 слайдов, для просмотра воспользуйтесь проигрывателем. Презентацию на заданную тему можно скачать внизу страницы, поделившись ссылкой в социальных сетях! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них, все права пр Презентація досвіду роботи. Про мене. Розробки уроків.

Українська мова, 3 клас. «Іменник», урок №1. «Іменник», урок №2.  Урок мови починаймо. А щоб мова рідна нам допомогла своїми правилами, вказівками, підказувала нам вірний шлях виконання вправ і завдань, ми до неї. звернемось із невеличким проханням. Мово українська, мово наша мила! Дай поміч школярам, Щоб ми всі шанували рідну мову  І рідним словом вільно говорили. І хоча у нас на вулиці зима, але щоб наш урок був плідним, щедрим. ми з вами сьогодні згадаємо найщедрішу пору року. — Як ви вважаєте, яка пора року найщедріша,найбагатша? — І ось в класі щось зашаруділо. Так, це осінні,пожовклі кленові листочки шепочуться між собою і я.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

порівняти умови варшавського та ризького договорів

дпа 9 клас українська мова диктант 2021

плейлисты m3u