реве та стогне дід на бабі сердито юбку задир

реве та стогне дід на бабі сердито юбку задир

Реве та стогне дід на бабі, Тяженні ляхи підійма. Куди ти сунеш чорт рогатий, Я ще райтузи не зняла!!  Куди ти сунеш чорт рогатий, Я ще райтузи не зняла!! Автор добре відомої пісні на слова Тараса Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий” Данило Крижанівський — родом з Кропивниччини. Данило народився у сім’ї священика Якова Крижанівського в грудні 1856 року в Херсонській губернії, до якої входили і Єлисаветградщина та Олександрійщина. Хлопець навчався у Єлисаветградському духовному училищі Читайте більше творів Тараса Шевченка на нашому сайті: Тарас Шевченко. Вірші для дітей. Любов’ю і турботою про дітей, які є майбутнім народу, наповнена остання книжка Шевченка — його «Буквар». Вірш про діда вульгарний. Рубрики : Вірші про діда • Вірші вульгарні. реве та стогне дід широкий Сердито баба завива Куди ти лізеш чорт рогатий Я ще колготки не зняла. Тематичні посилання: Анекдоти про діда • Афоризми про діда • Малюнки про діда • Статуси про діда • Анекдоти вульгарні • Афоризми вульгарні • Розповіді вульгарні • Фото приколи вульгарні • Малюнки вульгарні • Статуси вульгарні. ТОП РУБРИКИ Вірші. — З матюками. — Вульгарні. — Чорні. — Про москалів. Тут дід заводив нас у такі казкові нетрі старовини, що ми переставали дихати і бити комарів на жижках і на шиї, і тоді вже комарі нас поїдом їли, пили нашу кров, насолоджуючись, і вже давно вечір надходив, і великі соми вже скидались у Десні між зірками, а ми все слухали, розкривши широко очі, поки не повергались в сон у запашному сіні під дубами.  Вони ніби самі пливли до його рук. Казали, він знав таке слово. Влітку дід частенько лежав на погребні ближче до сонця, особливо в полудень, коли сонце припікало так, що всі ми, й наш кіт, і собака, і кури ховалися під любисток, порічки чи в тютюн. Тоді йому була найбільша втіха… Більш за все на світі любив дід сонце. Він прожив під сонцем коло ста літ, ніколи не ховаючись у холодок. «Реве́ та сто́гне Дніпр широ́кий» — пісня Данила Крижанівського на вірші Тараса Шевченка (перші шість строф балади «Причинна»). Пісня описує пейзаж в романтичному дусі: бурю на Дніпрі, місяць на небі і передранковий стан природи. Мелодія пісні слугує музичними позивними Українського радіо. Текстом цієї пісні стали шість строф з балади Тараса Шевченка «Причинна», написаної орієнтовно в 1837 році в Петербурзі. Це один з ранніх творів поета. На печі стогнала мати. Щось квилило сердито і нетерпляче. Якась стара жінка стояла на припічку і полоскалась з чимось у ночовках, що стояли на печі. Батько сидів на прилавку і гомонів з бабою.

І було чудно те, що, незважаючи на стогін матері і на той невідомий пронизливий деручий крик, розмова у батька з бабою була спокійна, навіть радісна.

Катерина схопилась і сіла. — Що воно таке? — Прокинулась? — одказала баба.—  Батько був веселий, подавав бабі то те, то друге, жартував, допитувався, щоб долю народженому вгадала. Баба завжди до цього — з охотою. Тепер чогось одмовчується  Мати напружилась, перестала стогнати. Слабим голосом: — Іди, Григоре, а то все одно не подарує; та ще й знову припише. Здесь вы можете послушать онлайн Калина — Реве та стогне Дніпр широкий и другие mp3 песни этого артиста и похожие треки жанров ukrainian.

Трек Похожие. Музыка похожая на Калина — Реве та стогне Дніпр широкий. Название. Исполнитель.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

порівняти умови варшавського та ризького договорів

дпа 9 клас українська мова диктант 2021

плейлисты m3u