реферат з біології на тему раси людей

реферат з біології на тему раси людей

Презентация на тему Раси сучасного людства до уроку з біології.  Презинтація на тему: Підготувала вчитель біології, спецеалізованої школи №28 Безверха Л.М.

Слайд 2. Негроїдна Європеоїдна Монголоїдна.

Слайд 3. Слайд 4.  Характерні ознаки рас у ранній період свого розвитку виникли як пристосування людей до певних умов навколишнього середовища наприклад : дії ультрафіолетових променів, холодного клімату, постійних вітрів відкритих просторів. Слайд 5. Більшість вчених вважають Африку прабатьківщиною сучасної людини. Основна область розселення народів екваторіальної раси теж Африка.

Слайд 6. Слайд 7. Представники негроїдної раси, що живуть у екваторіальних лісах Америки – пігмеї. Слайд 8. Раса — це група людей, яка склалася історично у певних географічних умовах і має деякі спільні спадково зумовлені морфологічні й фізіологічні ознаки. Найчіткіше у складі сучасного людства виділяють три основні расові групи: євразійську (європеоїдну), екваторіальну (негроїдну) і азіатсько-американську (монголоїдну).

Проте не всі спільноти сучасної людини можна віднести до однієї із великих трьох рас.  Вся біологія онлайн, реферати, домашня робота, конспекти, шкільний план. Зміст уроку конспект уроку і опорний каркас презентація уроку акселеративні методи та інтерактивні технології закриті вправи (тільки для використання вчителями) оцінювання. Слайд 4. Порівняльно-анатомічні дані свідчать про те,що всі раси відрізняються другорядними фізичними ознаками: кольором шкіри, типом волосся, розміром очей тощо.  та людей похилого віку. Вища нервова діяльність — сукупність рефлексів, які забезпечують різноманітні (найбільш досконалі) форми взаємозв’язку тварин і людини з навколишнім середовищем і здійснюються за участю вищих відділів ЦНС (кори великого мозку, підкірки). Основу вищої нервової діяльності становлять умовні рефлекси, що утворюються на основі безумовних рефлексів. Реферат з біології тему гриби у біосфері та житті людини. 0 голосов.

21 просмотров. Реферат з біології на тему гриби у біосфері та житті людини. реферат. біології.  Значення грибів у господарстві людини. Відомо 100 видів їстівних грибів, але в їжу використовують близько 40. Деякі з них штучно вирощують (печериці, гливу). Із цвілевих грибів (пеніцил, аспергіл) отримують антибіотики — ліки, які використовують при багатьох захворюваннях. З ріжків (паразитичних грибів на злакових рослинах) отримують речовину, яка пригнічує ріст клітин злоякісних пухлин. Виконайте тест, щоб перевірити знання з біології (9 клас). Яка із нище наведених рас не є, згідно історії, основною.  До якої раси відносять людей із широким носом, товстими губами і темним волоссям?

варіанти відповідей Європеоїдної. Б. Негроїдної Австралоїдної. Г. Монголоїдної. Запитання 4. Реферати, курсові, дипломні, контрольні. Біологія. Пошук у розділі «Реферати»: Знайти.  Біологічні основи адаптації людини до змін інтенсивності дії екологічних факторів. Тип: Реферат. Файл: Word (.doc) в архіві zip.

Теми рефератів 4.Архантропи — найдавніші люди на землі. 5.Поселення архантропів на території сучасної Європи. 6.Ашельська археологічна культура.  Поширення рис індо-середземноморської раси на півночі континенту серед арабської та берберської людності. Негроїдні народи середньої та південної смуги Африки — представники негрської, негрильської та бушменської малих рас. Людність перехідної ефіопської раси на північному сході континенту. Фізичний тип мальгашів Мадагаскару. Теми рефератів 1. Антропологія про корінну людність Африки. 20 просмотров.

біології.  Гриби викликають захворювання у тварин і людей (молочниця, парша, стригучий лишай та інші). При збиранні грибів необхідно бути особливо обережним, утримуватись від збору низьких за якістю та невідомих грибів, бо вони можуть спричинити смертельне отруєння. Ваш комментарий к ответу

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

якз дрища стати качко за инеділю у сільських умовах

творы беларускіх пісьменнікаў пра сапраўднае сяброўства 3 клас чытаць гэта якія водзывы

плейлисты m3u