техніка торцювання з використання літератури

техніка торцювання з використання літератури

Технологія виконання об’ємної аплікації технікою торцювання МАЙСТЕР-КЛАС Підготувала: Розуван Олена Олександрівна, учитель трудового навчання, вищої кваліфікац…  4. • Принцип–торцювання і В основі цієї техніки створення зображень предметів за допомогою об’ємних елементів з паперу. Об’ємний елемент торцювання називають «торцюванням» або «сторч». Він являє собою стислий у вигляді воронки або конуса шматочок м’якого паперу. І. Загальнопредметні: — здатність використовувати, узагальнювати та аналізувати інформацію, ставити цілі і знаходити шляхи їх досягнення у галузі початкової освіти в умовах постійних змін у суспільстві; здатність до застосування різноманітних методів наукового дослідження, уміння використовувати їх у професійній діяльності початкової школи;. формулювати думку з використанням наукових термінів; — здатність логічно, правильно, аргументовано і чітко будувати усне та письмове мовлення, володіти навичками ведення дискусії і полеміки  Мозаїка як вид декоративного мистецтва. Різновиди мозаїки. Торцювання. Методика створення мозаїки з паперу. Кредит 2 Робота з тканиною та волокнистими матеріалами. ЛІТЕРАТУРА. Список використаних джерел 1. Григор’єва Н.

Спіральна техніка. Бібліотека журналу «Квіти».  Програмою передбачено використання інноваційних художніх технік, а саме: малювання пластиліном чи фарбами на склі, колаж. Малювання пластиліном на склі на відміну від малювання фарбами простіше у виконанні, що відповідає бажанню дітей якомога швидше побачити результат своєї роботи. Характерною відмінністю процесу малювання пластиліном є те, що діти малюють пальцями, і пластилін не розтікається як фарба.  Торцювання на пластиліні. 0,5 0,5.

1,5 2 1,5 2. Призначення проектованого виробу: У наш час декоративні тарелі можна використовувати як посуд для святкового столу що слугує для подання печива цукерок солодощів горіхів різноманітних фруктів а також для підношення на весіллі чарок з напоями медом вином хлібасолі тощо.  Предметная область: Педагогика и дидактика. Описание: Призначення проектованого виробу: У наш час декоративні тарелі можна використовувати як посуд для святкового столу що слугує для подання печива цукерок солодощів горіхів різноманітних фруктів а також для підношення на весіллі чарок з напоями медом вином хлібасолі тощо. Язык: Украинкский. Дата добавления: 2014-10-08. Важливим елементом творчої роботи є цілеспрямоване вивчення наукової літератури.

Вміння працювати з літературою — складний Творчий процес. Вивчення наукової літератури дозволяє: 1. виявити здобутки науки, її досягнення і недоліки;визначити основні тенденції у поглядах фахівців на проблему, з огляду на те, що вже досягнуто в науці; 2.

визначити актуальність і рівень вивченості проблеми; 3.

допомагає вибрати напрям, аспекти дослідження; 4. забезпечує достовірність висновків і результатів науковця, зв’язує загальне ознайомлення з матеріалом в цілому за його змістом;швидкий перегляд усього зм Виготовлення мозаїки технікою торцювання. Опубліковано: Тесс Чт, 2016-07-14 19:50. Розробки уроків. 0. Мета: формувати знання учнів про новий вид декоративно-прикладного мистецтва — об’ємну аплікацію з паперу, або торцювання; ознайомити з технікою торцювання; розвивати творчу уяву, оригінальність мислення; виховувати естетичне ставлення до навколишнього середовища. Автор: невідомий.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

якз дрища стати качко за инеділю у сільських умовах

творы беларускіх пісьменнікаў пра сапраўднае сяброўства 3 клас чытаць гэта якія водзывы

плейлисты m3u