якз дрища стати качко за инеділю у сільських умовах

якз дрища стати качко за инеділю у сільських умовах

Рівно стільки часу, скільки потрібно “Геліосу” на зворотний шлях. Якщо ж мине цей час, а “Геліоса” не запеленгує на кордоні Сонячної системи орбітальна Станція Далекого Зв’язку, що на Плутоні, то Землі стане ясно, що з “Геліосом” трапилась біда А можливо, “Геліос” встиг передати по О-каналу про свою трагедію. Кажу, можливо, бо цього не знаю. В оповіданні «Сім’я дикої качки» Є. Гуцало порушує морально-етичні проблеми. Герої цього твору Тося та Юрко. Юрко живе в місті, а приїжджає в село до бабусі на канікулах.  Ось біля ставка йому забажалося забрати каченят дикої качки — він задовольнив своє бажання.

Зупинись і подумай! Для чого тобі маленькі беззахисні створіння? Не зупинився. Горе дітям дикої качки без мами. Тося і хлопці врятували каченят і перестали товаришувати з Юрком. Юрко ж став удавати, що начебто це він не захотів з ними знатися. В кінці твору ми починаємо розуміти, що не все ще загублене для Юрка, його серце ще відкрите для добра. Коли настав час від’їжджати, він все ходив до ставка з надією побачити качину сім’ю. Сільські хлопці, які прибігли до річки, допомагали їй. Але, на жаль, не дуже це у них виходило. Юрко, від’їжджаючи до міста, навіть не хотів проститися з То-сею.

Хлопець не був впевнений, що вона до нього підійде. Юрко відчув пекучий сором…  Він не дуже переймався станом пташенят, не доклав зусиль, щоб їх урятувати, розумів, що втратив повагу й довіру Тосі та сільських хлопчиків. Юрко усвідомив, що вчинив негідно, але, на жаль, було вже пізно. Але мені здається, це каяття дає надію на те, що хлопчик змінить своє ставлення до природи, до всього живого й беззахисного. Кажуть, що найбільший ворог дикої природи — не хижі звірі, не стихії, а… люди. Сільське господарство як галузь має низку особливостей, що значною мірою визначають результати діяльності аграрних підприємств. Водночас, як і в інших галузях народного господарства, тут діють загальні економічні закони, хоча вони виявляються саме з урахуванням цих специфічних особливостей.

Пізнання, урахування особливостей і вміле застосування механізму дії законів можуть мати значний позитивний вплив на ефективність господарської діяльності аграрних підприємств.  Тому в сільському господарстві дія економічних законів тісно переплітається з дією природних законів.

2. Ще одна особливість виявляється в тому, що головним засобом виробництва тут є земля. Досліджено рівень пропозицій і особливості відпочинкових послуг у сільських оселях України та проведено їх порівняння з відпочинковими послугами, що надаються у сільських оселях Польщі та Німеччини. Відпочинкові послуги, що надаються власниками осель України, мають свої регіональні особливості.

Рівень пропозицій українських осель відрізняється від європейських. Організація відпочинку у сільській місцевості може і повинна зайняти чільне місце в роботі сільських громад. Ответ на вопрос здесь, ответил 1 человек: помогитеееее кккккккккооооооооннннтттррррроооолллллльььььььнннннннаааяяя сроооччнооо Чому Ява та Павлуша вирішили стати тореадорами? За повістю Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки» а) бо мріяли обрати цю професію в майбутньому; б) на спір; в) бо мріяли, щоб їх показували по телевізору та усі їх знали. Чи були у героїв твору Всеволода Нестайка прототипи? а) так, автор на рибалці побачив дивакуватих мрійників; б) ні, автор їх вигадав; в) так, автор написав про себе та свого друга у дитинстві. Як батьки наказували Яву та Павлушу?

а) забороняли виход Лист до Юрка (за оповіданням Є. Гуцала «Сім’я дикої качки»). Шкільний твір. Надіслати Розповісти Цвірінькнути.  Знаєш, ти справжнісінький егоїст і жорстока людина.

А ще ти не любиш природу, такі, як ти, тільки гублять її. Юрко, саме ти винен у тому, що каченята загинули. Праві ті хлопці й дівчата, які перестали з тобою дружити. І думаю, що ти не помилився щодо Тосі. Оповідання «Сім’я дикої качки» знайомить нас з Юрком і Тосею —головними героями, які, потрапивши в одну й ту саму ситуацію, по-різному проявляють себе, по-різному до неї ставляться. Юрко — міський хлопець, він приїхав влітку в село до бабусі. Рано-вранці він із задоволенням йде через ліс на ставок порибалити, сподіваючись на добрий улов.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

творы беларускіх пісьменнікаў пра сапраўднае сяброўства 3 клас чытаць гэта якія водзывы

плейлисты m3u