хромова шкіра отримана внаслідок шліфування лицьової поверхні шкіри дрібним абразивом

хромова шкіра отримана внаслідок шліфування лицьової поверхні шкіри дрібним абразивом

Свинячі шкіри хромового дублення займають в асортименті шкір для верху взуття велике місце, що пояснюється значними резервами сировини України.Природна мірея свинячих шкір хромового дублення має грубий малюнок, а поверхня — своєрідну зморщуваність і рідко розміщенні отвори від волосків. Остання особливість свинячих шкір зумовлює велику водопроникливість і намокання в порівняні з шкірами інших видів. Площа свинячої шкіри залежить від породи і віку тварини і коливається від 60 до 200 дм кв. Свинячі шкіри облагороджують і одержують цінні шкіри, котрі широко використовуються для виробництва масово Для изготовления наших изделий мы используем два вида дубленой кожи: кожу растительного и хромового дубления. Каждая из них имеет свои особенности, достоинства и недостатки. При выделке получают различные виды кож, их можно разделить на три части: сырая кожа, сыромятная кожа и дублёная Сірість забарвлення шкіри — сивий відтінок на лицьовій поверхні шкір чорного кольору.

Основні причини такі: наявність залишків епідермісу на лицьовій поверхні через неправильне зоління, недостатня профарбованість напівфабрикату аніліновими барвниками, засалювання лицьового боку під час 372. жирування, неправильне приготування апретур. Хромове дублення застосовують при виготовленні шкіри для верху взуття, одягові — галантерейних і підкладкових шкір; · Алюмінієве дублення — проводиться основними солями тривалентного алюмінію з додаванням у ванну солі, борошна, яєчного жовтка. В розрізі шкіри алюмінієвого дублення білого кольору, з високими гігієнічними властивостями, м’яка, розтяжна, але має низьку водостійкість.  · Козлина хромова — з дорослих кіз; більш товста шкіра з чітко вираженим малюнком лицьового шару. Може мати дефекти, в такому випадку лицевий шар — штучний. Залежно від якості може застосуватися для модельного і масового взуття Шліфуванням називають процеси обробки заготовки ріжучим інструментом, робоча частина якого містить частинки абразивного матеріалу.

Оброблена поверхня являє собою сукупність мікрослідів абразивних зерен і має малу шорсткість. Як правило, ріжучий інструмент виконують у вигляді шліфувального круга, головки, бруска (рис. 11.102). Рис. 11.102. Потім шкіра остаточно вичинюється шляхом фарбування, накатування мережівки (мереї) чи тиснення з метою імітації шкіри інших тварин, проклеювання, полірування, шліфування (чи буфирування) з боку міздрі (а деколи з лицевої сторони) для надання бархатистості, потім її піддають вощінню, чорнінню, прасуванню (лощінню), сатинуванню, пресуванню і т.д.  Метою двоїння є досягнення більш рівномірної товщини для подальшої обробки та отримання більш однорідного кінцевої шкіри. Зовнішній або «лицьовий», шар шкури, відомий як «лицьовий спилок», вирівнюється з точністю до декількох Шліфування – процес різання металів за допомогою абразивного інструменту, ріжучим елементом якого є зерна. Зерна, що володіють високою твердістю, теплостійкістю і гострими крайками, з’єднані спеціальними сполучними речовинами в шліфувальні круги, сегменти, головки, бруски і шкурки; застосовують зерна і у вигляді паст і порошків. Виступаючі зерна (рис. 1) абразивного матеріалу, міцно закріплені в шліфувальному колі сполучною (цементуючим) речовиною, при обертанні кола з великою швидкістю (до 80 м с) зрізають (дряпають) шар металу з заготівлі у вигляді дуже дрібної стружки. Спилок-велюр — щільна жорстка ворсова шкіра хромового дублення, яку получають двоїнням та наступним шліфуванням товстих шкір свиней та великої рогатої худоби. Завдяки шліфуванню на поверхні шкіри утворюється густий бархатистий ворс. Замша — тонка, легка, м’яка, еластична шкіра жирового дублення з густим блискучим низьким ворсом. При вичинці замші зі шкір овець зберігають лицевий шар та шліфують бахтарм’яний, при вичинці шкір кіз, оленів, лосів шліфують лицевий шар.

Замша — це найбільш стійка до дії вологи ворсова шкіра, її можна прати з милом в теплій воді. Натуральні шкіри для пошит Класифікацію абразивних матеріалів за номерами зернистості проводять розсіюванням на спеціальних ситах, номер якого характеризує розмір зерна. Номер зернистості абразивних матеріалів характеризується фракцією: граничної, великої, основний, комплексної та дрібної. Процентний вміст основної фракції позначають індексами В, П, Н і. В даний час абразивні матеріали видобуваються і виробляються синтетично, причому нові синтетичні матеріали, як правило, більш ефективні, ніж природні. За видом лицьової поверхні плитки випускають гла-дкими, з рельєфом і тисненням, одноколірні й багатобарвні, матові й глазурова-ні, з малюнком і без нього. Випускають і великорозмірні універсальні керамічні плитки розмірами (1200-1500)×500 мм, які застосовують для облицювання стін і підлог. Для підлог також застосовують і мозаїчні плитки квадратної або пря-мокутної форми розміром 23 й 48 мм при товщині 6-8 мм, зібрані в «килими» на крафт-папері розміром 398×598мм (рис. 6.2).  Поверхня листового скла виходить рівна і гладенька, не вимагає подальшого полірування. Випал – обов’язкова операція під час виготовлення виробів. Забиття виникає внаслідок удару якимсь тупим твердим предметом, що має значну поверхню та малу кінетичну енергію, або у випадку падіння на тверду поверхню. Удар має бути раптовим, швидким та з короткочасною дією травмувальної поверхні. Найбільш характерними патологічними змінами в зоні забиття є крововиливи в тканини з можливим утворенням гематом, розвитком травматичного некрозу, розтрощенням тканин, реактивним запальним набряком.

Містить картинки та опис, цікавинки щодо шкіри людини, повчальне відео. Презентація на урок Природознавство скачати.  Значення шкіри для організму людини та її гігієна. Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо. This page was created by the website user.  Перегляд матеріалу. Отримати код. ‹‹ ‹ › ›› 42 1. Опис презентації окремими слайдами: Слайд № 1. Природознавство 3 клас Організм людини. Шкіра людини. Значення шкіри для організму людини та її гігієна. Слайд № 2. Шкіра — це найбільший орган, загальна площа якого в дорослої людини становить приблизно 1,5-2 м2, її маса — 2-3 кг, товщина (без клітковини) в середньому – 2-5 мм. Шкіра тонша на тих ділянках тіла, які менше піддаються дії тертя (наприклад, внутрішня поверхня передпліччя), грубіша там, де навантаження більші (приміром, підошви ніг).  Щодня з поверхні шкіри злущуються тисячі мертвих клітин, проте вона не тоншає, бо постійно відновлюється. Ростковий шар складається з клітин, які постійно діляться і забезпечують регенерацію (від лат.

регенераціо — відродження) – відновлення клітин шкіри.  Коли нам холодно чи страшно, ці м’язи скорочуються, внаслідок чого піднімається волосина і шкіра довкола неї. Доброякісні новоутворення шкіри – група поширених захворювань шкіри та підшкірно-жирового шару, серед яких найбільш часто зустрічаються: папіломи, дерматофіброми, гемангіоми, сирінгоми, трихоепітеліоми, ліпоми, кератоз себорейний та інші. В останні роки відзначається тенденція до збільшення кількості пацієнтів із доброякісними утвореннями шкіри, що пов?язують із надмірною засмагою шкіри, хімізацією довкілля, подразненням шкіри паливно-мастильними та іншими хімічними речовинами, а також розвитком у пацієнтів соматичних, часто комбінованих, захворювань, які призводять до обмінних порушень, втори Свиняча шкіра хромового дублення має великі та рідко-розташовані отвори від щетини, що вимагає додаткової обро-бки лицьової поверхні. Вона стійка до стирання і достатньо міцна.

Шеврет виробляють з овечих шкур.  Нубук за зовнішнім виглядом нагадує замшу. Має натураль-ний або світлий колір. Його виробляють з хромового опойка або виростка шляхом шліфування лицьової поверхні, яка має невели-кі пошкодження. Замша не має лицьового шару, який зрізають при виробницт-ві. Виготовляють жировим дубленням з шкур оленя, лося, опой-ка, овечок та диких кіз. Хронологічний старіння шкіри.

Відбуваються зміни як епідермісу, так і дермальних структур. Зокрема, відзначені зменшення кількості рядів клітин епідермісу, порушення диференціювання кератиноцитів, збільшення розмірів кератиноцитів, зміна співвідношення керамідів і інших високоспеціалізованих ліпідів шкіри, що забезпечують се бар’єрні властивості, в тому числі утримання води в шкірі. Спостерігається згладжена в зоні базальної мембрани. У дермі при старінні реєструють зниження синтезу білків колагену і еластину фібробластами. Саме з цих білків в основній речовині дерми синтезуються колагено

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

якз дрища стати качко за инеділю у сільських умовах

творы беларускіх пісьменнікаў пра сапраўднае сяброўства 3 клас чытаць гэта якія водзывы

плейлисты m3u