топ смартфонів середнього класу

топ смартфонів середнього класу

Топ смартфонов 2020 года: какой телефон лучше купить. Полина Новикова.

10 февр.  На что обратить внимание при выборе смартфона. Сначала давайте рассмотрим характеристики, опираясь на которые, мы составили свой рейтинг лучших моделей. Экран. Один из самых привлекательных внешне и важных элементов смартфона — это его дисплей. Відноситься до середнього класу. Ціна — 29 тисяч рублів. Працює досить швидко, але лідером за даним показником смартфон не стане.

Вбудована пам’ять 16 Гб, операційна – 2 Гб. Екран розміром 55 дюйма дивує своєю яскравістю і контрастністю. Кращі недорогі моделі. Давайте тепер подивимося, який смартфон найкращий у бюджетній ціновій категорії.

Отже, список починається з моделі Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Розмір екрану — 55 дюймів.  За кордоном він відноситься до категорії бюджетних телефонів. Топ найкращих смартфонів минулого року за рівнем продажу завершує «дідок» Apple iPhone 6S 64Gb. Але залишати рейтинги він не поспішає. Ціна його — 56 тисяч рублів. Смартфони, родом з Піднебесної, диктують моду на всьому світовому ринку. Ми відібрали пять найяскравіших представників середнього класу, які запросто можуть скласти конкуренцію флагманам відомих брендів. І все це за невеликі гроші — найдорожча з представлених моделей коштує близько $300.  Каталог мобільних телефонів 2021 — новинки, хіти продажів, купити мобільні телефони. Середній клас по-китайськи: ТОП-5 смартфонів. 12 січня 2016. Китайські продукти вже давно не асоціюються з ненадійністю. Ми відібрали п’ять найяскравіших представників середнього класу, які запросто можуть скласти конкуренцію флагманам відомих брендів.

Рейтинг найпродуктивніших Android-смартфонів середнього класу. 12.10.2020. 48. Перші два місці в цьому рейтингу посіли Redmi 10X Pro 5G і Redmi 10X 5G, які побудовані на однокристальній системі Dimensity 820. Крім публікації рейтингу найшвидших смартфонів у світі Android розробники популярного бенчмарку AnTuTu також склали рейтинг найбільш продуктивних телефонів середнього класу.  Ці смартфони набирають в середньому по 397 і 392 тис. балів відповідно.

Слідом ідуть Honor 30, Huawei Nova7 і Huawei Nova7 Pro, в яких використовується мобільна платформа Kirin 985. Ще три смартфони даного виробника (Honor X10, Honor 30S і Huawei Nova7 SE) посідають шосте, сьоме і восьме місця відповідно. А другим нужен надежный телефон среднего класса, который предлагает все основные функции, не чувствуя себя дешевым. Чтобы помочь вам выбрать лучший смартфон, мы тестируем десятки мобильных телефонов в лаборатории и в реальных условиях, чтобы дать свои рекомендации. В нашем рейтинге смартфонов каждый найдет что-то для себя, в том числе выгодные предложения от 500 до 300 долларов. Мы составили рейтинг всех лучших телефонов на основе нашего тестирования.

Вот лучшие телефоны прямо сейчас на начало 2021 года. Какие телефоны самые лучшие?

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

порівняти умови варшавського та ризького договорів

дпа 9 клас українська мова диктант 2021

плейлисты m3u