ігри для вивчення англійської мови для дітей

ігри для вивчення англійської мови для дітей

Выберите интересующую вас категорию (на знание алфавита; числовые; фонетические; на знание лексики; грамматические; на понимание письменной и устной речи).

В собрании игр представлены ссылки на материалы сайтов: телерадиокомпании Би-Би-Си; Британского Совета; Службы общественного вещания США; Оксфордского университета и др.

У школі діти вивчають англійську мову протягом 11 років, однак зовсім небагато з них можуть похизуватися вільним її володінням без додаткових занять із репетиторами. А дехто опановує англійську упродовж року і може комфортно себе почувати серед носіїв мови. Пропонуємо, крім стандартних методик, для ефективного вивчення англійської мови долучити цікаві ігрові вправи та гейміфіковані симулятори, що відтворюють події, які можливі у повсякденному житті. Пропонуємо 3 гри, які варто залучати в освітній процес на початковому рівні опанування англійської мови.  Ця інтерактивна гра стане у пригоді під час вивчення англійської мови з учнями початкової школи. Жанр: інтерактивні вправи. Зміст статті1 Англійські ігри для найменших1.1 Ехо1.2 Ігри з картками1.3 Англійська в русі2 Граємо і вчимо англійську з дошкільниками2.1 ті, що розбіглися літери2.2 I am, You are, I have2.3 А скільки слів ти знаєш?!2.4 Командна гра2.5 Крокодил3 Гри на англійській мові для дітей шкільного віку3.1 Веселі 5-хвилинки3.2 Антоніми3.3 Крокодил3.4 Вгадай-ка4 Інші статті по темі5 Схожі Різноманітні ігри англійською для тих, хто вивчає мову. Ігри — це хороший спосіб відпочинку і вивчення і практики мови в один і той же час. Вивчати англійську через ігри набагато простіше і веселіше, а повторення чогось забутого через ігри буде набагато ефективніше. Виберіть цікаву для вас гру англійською зі списку нижче.

Всі ігри розташовані в алфавітному порядку. Представлені в розділі ігри — безкоштовні. З самого раннього дитинства дитина спілкується з світом через гру. Для неї гра – спосіб пізнання дійсності, спосіб випробувати себе. Але, на жаль, коли дитина приходить в школу, вчителі про це забувають, хоча ігрова діяльність і малювання характерні для дітей цього віку.

“Snowball” – одна з найпоширеніших видів лексичної гри, її перевага в тому, що ця гра може використовуватися під час вивчення будь-якої теми. Гра покликана активізувати словниковий запас учнів за вивченою темою, добре тренує пам’ять і сприяє розвитку уваги. Учитель говорить: “I have a grandmother” і просить першого учня повтор За допомогою творчих ігор для дітей англійською мовою (драматичні та рольові ігри) реалізуються і вдосконалюються мовленнєві вміння. Припустимо, діти тільки приступили до вивчення англійської мови, познайомившись з алфавітом. Ось які ігри можна запропонувати для закріплення цих знань: називати літери, зображені на картках, і вдаряти м’ячиком об підлогу, тільки робити все в такт; двом командам учнів пропонується на швидкість скласти якомога більше слів із запропонованих перемішаних букв; відгадати слово за першою літерою і якнайшвидше його намалювати, щоб перемогти в грі. При роботі з орфографі Різноманітні ігри англійською для тих, хто вивчає мову. Зміст статті1 Англійські ігри для найменших1.1 Ехо1.2 Ігри з картками1.3 Англійська в русі2 Граємо і вчимо англійську з дошкільниками2.1 ті, що розбіглися літери2.2 I am, You are, I have2.3 А скільки слів ти знаєш?!2.4 Командна гра2.5 Крокодил3 Гри на англійській мові для дітей шкільного віку3.1 Веселі 5-хвилинки3.2 Антоніми3.3 Крокодил3.4 Вгадай-ка4 Інші статті по темі5 Схожі Онлайн ігри для вивчення англійської мови> <meta NAME=.  Спробуйте мобільні додатки для дітей — твм безліч розвиваючих і навчальних ігор на різну тематику! Наприклад ми користуємося Російською Алфавітним Пазлом та Англійською Абеткою в космосі! соник. 2014-01-30 19:56:33. непогано. для початківців англечан те що потрібно. а так нічого. прикольнико. Саня. 2013-07-30 06:14:14. Учитель говорить: “I have a grandmother” і просить першого учня повтор Вивчення англійської мови для дітей. Завдання для дітей дошкільного віку та школярів. Завантажити завдання з англійської мови. Вправи в картинках завантажити онлайн.  Вивчення англійської мови для дітей — завантажити завдання. Самостійно навчаєте своє чадо іноземної граматики і не знаєте, де черпати нові завдання? Вивчення англійської мови для дітей на нашому порталі — це пізнавальна, запам’ятовуюча подорож у світ знань, можливість освоїти мовні особливості без участі репетиторів, педагогів.

Корисні матеріали, які вмістив в себе розділ Childdevelop, стануть в нагоді і вчителям при організації занять. Ви завжди будете на крок попереду, адже завдання у нас тільки сучасні та найефективніші.

Ви любите ігри? Думаємо, кожному, хто вивчає англійську хочеться, щоб процес навчання був легким і захоплюючим, як улюблена гра. Ми теж вважаємо, що вчити англійську мову треба із задоволенням, тому сьогодні пропонуємо вам 10 сайтів зі збірниками безкоштовних онлайн-ігор для вивчення англійської мови. Вони допоможуть вам не просто приємно провести час, але і розширити словниковий […]

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

порівняти умови варшавського та ризького договорів

дпа 9 клас українська мова диктант 2021

плейлисты m3u